Зеленський поділився інформацією про те, яке озброєння необхідне Києву від Сеула.


За словами глави держави, основна увага приділяється зміцненню української протиповітряної оборони.

Глава держави України Володимир Зеленський озвучив, яка саме військова підтримка необхідна Україні з боку Південної Кореї. Цю інформацію він надав під час інтерв'ю для південнокорейського телеканалу KBS.

Президент країни зазначив, що не має інформації про те, з якими ідеями приїде делегація з Південної Кореї до України.

"Ми провели надзвичайно приємну бесіду. Наші стосунки з президентом Південної Кореї є на високому рівні. Очікуємо на відповідну делегацію," - зазначив Зеленський.

Голова держави висловив, що Україна із задоволенням прийме спеціалістів з Південної Кореї.

"Ми безумовно поділимося тією інформацією, що є в нашому розпорядженні. Ми з нетерпінням чекаємо на співпрацю. Вважаю, що це має велике значення. І це також є викликом для вашого регіону," - зазначив Зеленський.

Він переконаний, що Північна Корея зможе здобути уроки з конфлікту, що Росія веде в Україні, і ці знання КНДР застосує в агресії проти Південної Кореї та на шкоду миру.

Як сказав президент, офіційний Київ із задоволенням підтримує поглиблення відносин із Сеулом. Зеленський наголосив:

"Ми щиро сподіваємось на вашу підтримку, враховуючи ваш досвід у сфері протиповітряної оборони. Нам також важливо продовжувати активну діяльність в оборонно-промисловому секторі. Вважаю, що це цілком обґрунтовано."

Глава держави вважає, що допомагати Україні має відповідати інтересам Сеула, аби Сили оборони України були посилені завдяки Південній Кореї.

Також Зеленський сказав, що Південна Корея могла би проаналізувати, які її системи ППО працюють проти ракет з КНДР і РФ, які Росія запускає проти України.

Також його запитали про ключову мету зустрічі, коли українська команда відвідає Сеул.

Як зазначив Зеленський, обговорюватиметься, як Україна та Південна Корея можуть підтримувати одна одну. Він також додав:

"Ми точно знаємо, що нам потрібна від Південної Кореї. Ми точно хотіли би на це розраховувати. Передовсім, це захист - це протиповітряна оборона. Ми не встигаємо побудувати повністю протиповітряний щит проти Росії. У нас велика територія. А у Росії багато ракет. Також - обмін розвідувальними даними. Я думаю, що це дуже важлив ообом країнам, щоби наші розвідки працювали".

Також президент сказав, якщо Південна Корея хоче знати, на що спроможна КНДР і її солдати в реальності, то Південній Кореї має бути вигідно бути з Україною, аби реально вивчати відповідні матеріали.

Відповідаючи на запит щодо можливого постачання 155-мм артилерійських снарядів в Україну, представник президента Південної Кореї уточнив, що Україна не зверталася з таким запитом, і наразі ця ідея не є предметом обговорення.

Він зазначив, що країна має намір активізувати співпрацю з Україною на фоні передачі північнокорейських військовослужбовців до Росії, та планує розпочати цього тижня переговори про візит спеціального представника Києва до Південної Кореї.

Related posts