Редактор WP поділився інформацією про те, як Трамп у таємному порядку передавав Путіну дефіцитні тести для виявлення COVID-19.


Кандидат на пост президента США від Республіканської партії Дональд Трамп у 2020 році під час пандемії COVID-19 потайки передавав главі Кремля Владіміру Путіну "обмежені" тести на коронавірус для особистого користування.

Цю інформацію оприлюднила газета The Washington Post, посилаючись на книгу Боба Вудворда "Війна", згідно з повідомленням "Європейської правди".

Згідно з інформацією, викладеною у виданні, яке належить заступнику редактора WP, Путін, як стверджується, попереджав Трампа не розкривати факт, що він надіслав до Москви "обмежені" тести.

Також Путін нібито сказав, що не хоче, аби Трамп комусь розповідав про тести. Він нібито стверджував, що люди "розсердяться" не нього, а на Трампа.

Згідно з інформацією Вудворда, через чотири роки після цієї події взаємини між Трампом і Путіним "залишилися незмінними".

За словами анонімного помічника Дональда Трампа, якого наводить автор у своїй книзі, колишній президент США, ймовірно, спілкувався з Володимиром Путіним сім разів після свого виходу з Білого дому у 2021 році.

У статті WP зазначено, що Вудворд, який документує "успіхи та невдачі президентів США протягом півстоліття", дійшов до висновку про непридатність Трампа для президентської посади.

Він також вважає, що, незважаючи на помилки, Байден та його команда проявляли "стійке і цілеспрямоване керівництво".

Видання повідомило, що представник кампанії Дональда Трампа, Стівен Чунг, стверджує, що жодна з викладених у книзі Вудворда історій не відповідає дійсності. Він також висловив думку, що цю книгу слід або продавати за знижкою у відділі художньої літератури, або використовувати в якості туалетного паперу.

Нагадаємо, після зустрічі з українським президентом Володимиром Зеленським, Трамп висловив підтримку ідеї "справедливого" миру для України. Проте він не уточнив, яку саме угоду для завершення конфлікту між Росією та Україною вважав би справедливою.

Трамп відзначив дії Зеленського під час спроб демократів у Конгресі ініціювати імпічмент, підкресливши, що між ними існують "чудові стосунки". Однак він також одразу ж висловив аналогічні думки щодо своїх зв'язків з російським лідером і знову запевнив, що зможе швидко завершити війну.

Нещодавно представники американських розвідувальних служб повідомили, що Росія, Іран та Китай залишаються основними відповідальними за більшість спроб впливу на виборців у США.

Одночасно їхні переваги щодо переможця американських виборів відрізняються: Росія підтримує Трампа, тоді як Іран схиляється до Гарріс.

Related posts