Незважаючи на безперервні обстріли, у Харкові відкрилася міжнародна виставка під назвою "Відчуття безпеки", де представлені роботи Макова, Михайлова та Браткова.


29 серпня в харківському виставковому осередку ЄрміловЦентру стартував міжнародний художній проєкт "Відчуття безпеки" (Sense of Safety).

Організатори розглядають виставку та мистецтво в цілому як прихисток, який допомагає нормалізувати буденне життя, даруючи надію та долаючи ізоляцію, спричинену війною. За задумом авторів інсталяцій, представлених на виставці, у кожній локації проєкту можна відчути безпеку не лише як індивідуальне відчуття, але і як безпечне середовище та інфраструктуру турботи, що підтримується зусиллями людей, спільнот і інституцій.

Проєкт "Відчуття безпеки" включає однойменну виставку в Харкові та серію міжінституційних заходів під назвою "Мости солідарності" (Bridges of Solidarity). У рамках цього проєкту 20 партнерських організацій з 12 країн об'єднають зусилля для проведення заходів, спрямованих на створення єдиного глобального простору підтримки.

У рамках проєкту беруть участь понад 70 осіб з 13 країн. Серед представлених робіт можна знайти твори Сергія Браткова, Стаса Волязловського, Томаса Гіршгорна, Юлії Голуб, Катерини Єрмолаєвої, Анни Звягінцевої, Карена Лансела, Гермена Маата, Павла Макова, Бориса Михайлова та інших.

Під час виставки, яка буде проходити до 17 листопада цього року, ЄрміловЦентр відкрив збір на 15 тисяч євро для того, щоб зробити простір інклюзивним.

Реальність така, що кількість людей з інвалідністю або травмами, отриманими через бойові дії, зростає. Безбар'єрність стає новою суспільною нормою та частиною державної політики. З початком повномасштабного вторгнення ЄрміловЦентр не лише продовжує бути осередком сучасного мистецтва і місцем для культурних подій, але й перетворився на шелтер. Тому для нас надзвичайно важливо зробити Центр у всіх аспектах доступним і зручним простором", -- підкреслила Наталія Іванова, директорка ЄрміловЦентру.

Related posts