Кемерон отримав ліцензію на адаптацію книги, що розповідає про атомний вибух у Хіросімі.


Оскароносний режисер Джеймс Кемерон став власником прав на нову книгу Чарльза Пеллегріно під назвою "Привиди Хіросіми", яка буде опублікована в серпні 2025 року.

Один з найуспішніших кінорежисерів світу Джеймс Кемерон купив права на книжку американського письменника Чарльза Пеллегріно "Привиди Хіросіми". Книжка вийде в світ у серпні наступного року.

Кемерон зобовʼязався зняти фільм за "Привидами Хіросіми" наступним проєктом - тільки-но завершиться виробництво франшизи "Аватар". В основі його майбутнього фільму будуть дві книжки Пеллегріно: ця та "Останній потяг з Хіросіми", що вийшла у 2015 році.

Кемерон поділився, що дві документальні книжки будуть адаптовані в один "безкомпромісний театральний фільм". Проєкт стане першим художнім фільмом Кемерона, зрежисованим після "Титаніка", який не повʼязаний з франшизою "Аватар".

Фільм отримає назву "Останній потяг з Хіросіми". Книжка Пеллегріно "Привиди Хіросіми" вийде друком у видавництві Blackstone Publishing у серпні 2025 року. Вона відзначить 80-ту річницю скидання бомби в 1945 році.

Фільм частково розповість про справжню історію японця, який під час Другої світової війни пережив атомний вибух у Хіросімі, а потім, сівши на потяг до Нагасакі, став свідком ще одного ядерного вибуху в цьому місті.

Обидві книги Пеллегріно ґрунтуються на свідченнях тих, хто пережив бомбардування, а також на новітніх методах судової археології. Автор детально розглядає події та наслідки двох днів у серпні 1945 року, коли Японія стикнулася з ядерними вибухами, які кардинально змінили хід історії. В основі обох творів лежать свідчення очевидців, які стали свідками атомних вибухів — японських цивільних осіб на землі та американських льотчиків у небі. За попередніми оцінками, внаслідок бомбардувань загинуло від 150 до 246 тисяч людей.

"Ця тема давно займає мої думки, і я мріяв створити про неї фільм протягом багатьох років. Я мав можливість зустріти Цутому Ямагучі, який пережив трагедії Хіросіми та Нагасакі, всього за кілька днів до його кончини. Він був у лікарні, і його розповідь стала для нас важливим спадком. Це мій обов'язок — реалізувати цю історію. Я не можу ігнорувати це завдання," - поділився режисер.

Страх Кемерона перед ядерною війною, що відображається у його відомих фільмах, таких як "Термінатор" і "Термінатор 2: Судний день", почав формуватися в його свідомості ще в дитинстві, коли він спостерігав за подіями кубинської ракетної кризи у віці восьми років.

Related posts