Розпочався Кубок України з футзалу.

На цьому етапі змагань беруть участь лише аматорські колективи. Харківську область представляє єдиний клуб – mfc Spartans. Спартанці стали господарями матчу проти команди ФК Будівельник з Лисичанська.

Команда з Луганської області через війну була змушена перебратися до Дніпра, де зараз бере участь у місцевих чемпіонатах.

Матч видався дуже емоційний та багатий на події. В першому таймі господарі більше володіли ініціативою, що і підтвердив результат першого тайму (1:0).

Після перерви гості зробили висновки для себе, та вже у дебюті другої половини гри двічі розписалися у воротах Spartans. Далі Будівельник продовжив гра на контратаках, що дозволило їм ще двічі відзначитись у воротах суперників.

Спартанцям вже нічого не залишалось як тільки влаштувати навалу на ворота гостей, що в принципі і дозволило забити ще один м'яч, чим і зафіксували остаточний рахунок матчу 2:4 на користь команди з Лисичанська.

Матч відповідь відбудеться 12 жовтня у Дніпрі.