Удосконалення системи протиповітряної оборони та боротьба з російськими крилатими ракетами: Зеленський провів засідання Ставки - Завтра.UA
Президент ознайомився з доповіддю, що стосується всебічної програми боротьби з російськими КАБами.
11 листопада, у понеділок, президент України Володимир Зеленський провів засідання Ставки верховного головнокомандувача. На порядку денному була доповідь про всеосяжну програму протидії російським керованим авіабомбам. Цю інформацію президент оприлюднив у своєму Telegram-каналі.
"Він висловився про проведене обговорення, присвячене подальшому зміцненню системи протиповітряної оборони. Було ухвалено рішення про збільшення кількості мобільних вогневих груп у регіонах, які становлять пріоритет для російських агресивних дій. Також продовжується реалізація раніше ухвалених рішень Ставки щодо підвищення рівня підготовки та оснащення мобільних вогневих груп," - підкреслив він.
Президент ознайомився з доповіддю, що стосується всебічної програми боротьби з російськими КАБами..
"Існують багатообіцяючі технологічні розробки. Крім того, відбулася презентація, присвячена актуальному стану української ракетної програми, зокрема, створенню власних керованих авіабомб. Також було обговорено трирічні контракти для виробників дронів і інших типів зброї," - зазначив Зеленський.
Окрім цього, на Ставці президент вислухав розгорнуту доповідь від Олександра Сирського.
"Головнокомандувач ухвалив рішення щодо значного укріплення найскладніших фронтів - Курахівського та Покровського. У Курщині наші військові продовжують утримувати за межами країни майже 50-тисячне вороже формування," - зазначив президент.
Президент України Володимир Зеленський підкреслив, що військові об'єкти Росії стають дедалі більш вразливими для українських сил. Цю інформацію він озвучив у своєму вечірньому зверненні 10 листопада. Зеленський також висловив вдячність тим, хто завдає ударів по російській техніці на передовій.
Не так давно Володимир Зеленський оголосив, що в поточному році Україна виготовила перші сто одиниць ракетної техніки і планує збільшити обсяги виробництва. На сьогоднішній день понад 800 підприємств активно займаються створенням озброєння для Збройних Сил та системи безпеки України. Президент також підкреслив, що вперше за час незалежності країни Україна отримала структуровані моделі для залучення інвестицій від міжнародних партнерів.