Можуть позбавити фінансів: в Україні виявлено нову шахрайську схему, ДТЕК попереджає про ризики.


Зловмисники в Інтернеті поширюють небезпечні посилання, маскуючи їх під повідомлення від ДТЕК "Київські електромережі".

У ДТЕК попередили про те, що зловмисники створили сайт, що нагадує їхній офіційний ресурс, намагаючись підробити домен. Кіберзлочинці можуть використовувати цей підроблений сайт для викрадення особистої інформації та подальшого фінансового обману своїх жертв. Таку інформацію надали представники ДТЕК Київські електромережі.

"Виявлено фейковий домен. Кіберзлочинці можуть використовувати його для викрадення персональних даних або зараження вірусами ваших девайсів", - заявили в ДТЕК.

ДТЕК Київські Електромережі вже вжили всі необхідні заходи для вирішення проблеми, але просять громадян бути уважними. При переході за фейковим посиланням ви ризикуєте надати зловмисникам доступ до своєї конфіденційної інформації.

Для того щоб не потрапити в пастку кібершахраїв, слід керуватися такими рекомендаціями:

Це не єдина шахрайська схема. Раніше стало відомо, що українці почали отримувати електронні листи від невідомих кібершахраїв, які видають себе за представників Державної податкової служби (ДПС). У таких листах шахраї пропонують завантажити та відкрити файли, які можуть заразити комп'ютери вірусами.

Останні події в Україні:

Нагадуємо, що українці мають можливість сплачувати лише 25% від вартості комунальних послуг.

Як зазначала Politeka, ціна на водопостачання для певних споживачів збільшилася.

Крім того, Politeka повідомляла, що громадяни України можуть стикатися з отриманням помилкових рахунків.

Related posts