СК Полтава з великим рахунком розгромила ФСК Маріуполь у восьмому турі Першої ліги.

Сьогодні, 22 вересня, пройшов поєдинок 8-го туру Першої ліги сезону 2024/25, в якому зустрілися команди СК Полтава та ФСК Маріуполь.

Матч, що проходив на домашньому стадіоні полтавців, завершився успіхом для команди з рахунком 3:0. У списку авторів голів опинилися Дмитро Плахтир, Дмитро Щербак і Євген Місюра.

СК Полтава - ФСК Маріуполь 3:0 (1:0)

Голи: 1:0 - 32 хвилина, Плахтир; 2:0 - 69 хвилина, Щербак; 3:0 - 83 хвилина, Місюра.

На даний момент СК Полтава займає першу сходинку в групі B, накопичивши 17 очок. Лідерство в Першій лізі утримує Агробізнес, який здобув 21 очко і ще не зазнавав жодної поразки в цьому сезоні.

Нагадаємо, що 8 тур стартував учора матчем Діназ - Кремінь, в якому гості здобули мінімальну перемогу. Також ЮКСА переграла МФК Металург, а Кудрівка врятувалась від поразки у поєдинку проти харківського Металіста 1925.