Як найкраще позбутися волосся на ногах? Рішення є.

Як позбутися небажаного волосся та однією з основних гігієнічних звичок. Є кілька способів. Просто виберіть той, який підходить вам найкраще.

Нові машинки для епіляції досягли раніше не баченого розвитку. Їх можна використовувати багаторазово, та й застосовуватти найрізноманітніші змінні головки для кращого та ретельнішого бриття. Також ви можете не лише поголити зайвий волосяний покрив, але й  і розгладити шкіру за допомогою спеціальних китиць, що покращить кровообіг та загальний стан ніг.  Окрім цього, ви можете придбати епілятор разом зі щіточкою для лущення відмерлих частинок шкіри. Це допоможе також покращити вашу шкіру та подбати про неї на майбутнє. Такого методу гоління вистарчить, що найменше на два тижні, а в доброму варіанті то й на весь місяць.Що правда він має мінус, так як не підходить для людей з високим порогом чутливость.

Другий загально відомий метод гоління — це станок. Звісно найкраще використовувати станок з зволожуючими смужками, що реагують на воду. Вони пом’якшують шкіру та зменшують подразнення. Цей метод айпростіший та не потрибує особливого терпіння, проте є також мінус, ефект від нього швидко зникає, тому ви можете помітити невелику щетину вже на другий день.

Третій спосіб, до якого часто прибігають жінки — це воскова депіляція. Не можна сказати що цей метод не дієвий, але часто він болючий та приносить менший ефект ні епілятор. Засоби для видалення волосся восковою смужкою, можуть бути з гарячого воску та холодного.

Залишити відповідь