Гамільтон хаунд

Навіть у Швеції мають великі породи мисливських собак
Країна походження:
Швеція

Категорія:
FCI Sk. VI – собаки аромату
Стандарт № 149

Історія:
Культура полювання з собаками існувала в більшості європейських країн, що мала тривалі та великі традиції. Швеція не є винятком. Цікаво знати, що до початку 18-го століття в Швеції була тільки одна погода благородних собак. До 1720 їх було дуже мало, через часті смерті, тому гончі стали повільно поширюватися серед простого народу. Гамільтон хаунд, яких край походження називається Hamiltonst?vare, названий на честь засновника породи, який був граф Адольф Патрік Гамільтон. Предки породи собак, як повідомляється, з Німеччини та Швейцарії, і велика частина їх ознак, передана новій породі, елегантних та стійких гончих. Гамільтон Собака стала розводитися та популяризуватися на території Австрії та в Чеській Республіці, і можна тільки сподіватися, що їх чарівність і відмінний характер зверне на себе  більше уваги та вони стануть чудовми кандидатами на напоплярнішу собаку.

Природа і поведінка:
Гамільтон хаунд є дружня, добре збалансована собака. Вони прості в обігу і тренуваннях. ЇМ не бракує сміливості та мисливських здібностей які характерні для всіх мисливських собак. Вони чудово підходить для районів з дикими кабанами, проте їх використановують у зв’язку з абсолютно доброзичливим характером як щоденного супутника і друга людини.

Зовнішній вигляд:
Цей собака ідеально збалансований і зовсім не незграбний. Кобелі від 53 до 61 см, самки від 49 до 57 см. Шерсть добре прилегла, жорстка і досить коротка. На додаток на голові, вухах і передніх ногає, де порода є коротка гладкошерстна. Зазвичай несе поєднання трьох кольорів – білого, коричневого і чорного.

Середній вік:
13-14 років

Догляд:
Гамільтон хаунд досить легко доглядається. Харчові потреби відповідають завантаженням собаки. Його коротка шерсть не потребує лікуванні, просто його треба час від часу чистити. Враховуючи, що це собака ви повинні дозволити собі і собаці часто гуляти і виконуваи достатньо вправ. Гамільтон хаунд, який витрачають весь свій час на дивані перед телевізором буде сумним собаки.