Уявіть: Десять найкрасивіших пляжів в Греції на 2015 рік

Греція є одним з улюблених місць туристів з України. Особливостями цієї країни є смачна їжа, гарне море та чудові пляжі. Але все ж таки, які з них найкращі?

Перше місце звісно ж посідає пляж Елафоніссі на острові Крит. Відвідувачі оцінять бірюзове море в поєднанні з рожевим піском і почуття пустелі.

Другий Родосу, на південний схід від міста Ліндос, невеликий романтичний пляж у затоці Святого Павла. Тут кам’яні береги прекрасно поєднуються з блакиттю моря та золотистим піском.

Для того, щоб подорож до найвизначніших місць відбулась успішно – потрібно заздалегідь подбати про квиток на поїзд. Дякуючи новій пропозиції від ПриватБанку, купити квитки на поїзд онлайн тепер стало швидше та простіше – для купівлі квитка вистачить навіть 2 хвилин.

3-й Корфу. Корфу – вважається самим хорошим місцем цього зеленого острова. Ми також рекомендуємо довколишню перспективу Bella Vista з приголомшливим панорамним видом на весь район.

4-й Крит, Балос – лагуни і його тезка піщаного пляжу близько 800 метрів. Тут ви відуєте себе героєм фільму “Голуба лагуна”, де кришталево чиста вода лагуни моря поєднується з синіми водами моря.

5-й Закінф, пляжу Навахо у східній частині острова. Білосніжний пляж вважається одним з найкрасивіших в Греції. Увага туристів і фотографів привернув обломки зруйнованого корабля, який носить назву пляжу.

6-й Скіатос, Koukonaries. Пляж курорту в самій західній частині острова оточений соснами і оливковими деревами.

7-й Лефкас, Портокацик. Навколо довгі піщані пляжі, що тягнуться повз білі скелі. Доступ до пляжу єлише на човні або зі стоянки вгору по сходах. Відзначимо, що в сезон пляж переповнений, тому найкрще приїхати сюди дуже рано вранці. Гарний час для відвідування – з травня по вересень.

8-й Крит, СТАЛІД (Stalis) – довгий і широкий пляж із золотим піском, недалеко від жвавого курорту. Гарний час для відвідування – з травня по жовтень.

9-й Санторіні, Перісса – довгі відомий пляж з вулканічним піском.

10-й Лефкас, Егремні. Чудовий пляж з білим піском, в оточенні диких скель. Доступ на човні, або близько 300 кроків вниз по скелях. Найкрасивіший пляж, який я коли-небудь бачив – згоден з багатьма відвідувачами- пляж просто чудовий.