Monthly Archives: Лютий 2014

Каліфорнія

Туристи заполонили Національний парк “Долину Смерті” задля смаження яєць

Національний парк Долина Смерті в Каліфорнії бореться із забрудненням ландшафту. Після того як один зі співробітників парку виклав оригінальне відео на Facebook, як він обсмажить на сковороді на гарячі землі яйця, багато туристів вирішив слідувати за ним і самим спробувати атракцію. Це надзвичайно розрекламувало Долину смерті та масса туричтів хлинула подивитися на це чудо природи.

Мед і шкіра

Підсолодити своє життя і поліпшити шкіру. Мед є панацеєю для шкіри

Сприятливий вплив меду на організм людини відомо з незапам’ятних часів. Навіть сьогодні, в світлі останніх відкриттів знайти щось краще краси та здоров’я ніж крапля меду тяжко. Може шкірою справжні відчуває чудеса. Він лікує, живить, розгладжує і покращує обмін речовин. Медея, дружина імператора Нерона Поппея, французький король зі своєю коханкою мадам дю Баррі і Стюарт королеви

Read More

pdd

Тур Прага-Дрезден — отзывы

В принципе не знаю на счет хороших отзывов, но если хотите испытать судьбу тогда вперед. Началось с того что было 65 человек из которых где-то 15-20 (среди них я со своей девушкой) имели открытую визу с 08.05-10.05.2009 года. Остальные по 11.05.2009 г.