Category Archives: Подорожі світом

bass

Недорогое и уютное жилье на отдыхе

Приобретение недвижимости за рубежом – довольно ответственный шаг, решится на который довольно непросто. Однако тем, кто все же осуществит свою мечту, не придется жалеть о принятом решении.

Каліфорнія

Туристи заполонили Національний парк “Долину Смерті” задля смаження яєць

Національний парк Долина Смерті в Каліфорнії бореться із забрудненням ландшафту. Після того як один зі співробітників парку виклав оригінальне відео на Facebook, як він обсмажить на сковороді на гарячі землі яйця, багато туристів вирішив слідувати за ним і самим спробувати атракцію. Це надзвичайно розрекламувало Долину смерті та масса туричтів хлинула подивитися на це чудо природи.

pdd

Тур Прага-Дрезден — отзывы

В принципе не знаю на счет хороших отзывов, но если хотите испытать судьбу тогда вперед. Началось с того что было 65 человек из которых где-то 15-20 (среди них я со своей девушкой) имели открытую визу с 08.05-10.05.2009 года. Остальные по 11.05.2009 г.

tibet

Тібет

Паладин: — Цитата: roland-s;11655 —: Просто наступають нові часи, народжуються ДУМАЮЧІ люди, які здатні відрізнити істину від псевдоістини. І в цьому плані Германія більш розвинута ніж ми. Отака от моя думка.